Okunma

Kargo treni üzerinde drone ile akrobasi!


23 Eylül 2017 Cumartesi 06:00
Kargo treni üzerinde drone ile akrobasi!

Drone veya bir diğer adıyla insansız hava araçlarının dünya genelinde milyonlarca farklı kullanıcı tarafından kullanılıyor olması, bazı sorunları beraberinde getirse de, eşsiz görüntüler ile görsel bir şölen sunuyor.

Doğanın eşşiz manzarasından araba yarışlarını kayıt altına almaya kadar uzanan, birbirinden farklı amaçlar için drone’u kullanan ve bu sayede eşsiz görüntülere imza atan sayısız kullanıcı bulunuyor.

Özel olarak geliştirilen bir drone kullanıldı!

Paul Nurkkala, özel olarak geliştirdiği drone’u ile hareket halinde olan bir kargo treni üzerinde akrobatik hareketler yaparak, bazıları için ürkütücü bazıları için ise oldukça eğlenceli bir çalışmaya imza attı.

Sözü daha fazla uzatmadan sizleri son günlerde sosyal medya üzerinde hızla yayılmaya başlayan bu eşsiz görüntüler ile baş başa bırakalım.

Ayrıca, video çekimi sırasında kullanılan drone ve donanımların detaylarını video altında yer alan açıklama kısmında görebilirsiniz.

:: Drone ile kayıt altına alınan görüntüler arasında sizi en çok etkileyen hangisi oldu?
yazarMehmet Ali Ertunç

2015 yılı Ekim ayında SDN ailesine dahil olan Mehmet Ali, İskenderun Teknik Üniversitesi'nde eğitim hayatına devam ediyor. Havacılık tutkusu her geçen gün artarken, silahlara ve otomobillere büyük ilgi duyuyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

3 yorum - “Kargo treni üzerinde drone ile akrobasi!”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    Video bitti, trenin sonu gelmedi. Nasıl bir şey o öyle.

  2. SDN Okuru dedi ki:

    Racer drone biz bu seviye gelmedik hala ama çalışmalar devam ediyor.

  3. SDN Okuru dedi ki:

    harika

" Kargo treni üzerinde drone ile akrobasi! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Kargo treni üzerinde drone ile akrobasi! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Kargo treni üzerinde drone ile akrobasi! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "