Okunma

Kariyer İçin Sertifika


22 Aralık 2008 Pazartesi 17:53
Kariyer İçin Sertifika

Bilişim teknolojileri alanında kariyer yapmak, günümüzde sadece üniversitenin ilgili bölümünden mezun olmakla başarılması zor bir iş. Bu sebeple özellikle de teknoloji üreten firmaların kendi koyduğu standartlar ve sundukları teknolojiler konusundaki uzmanlık, genel bir uzmanlıktan daha değerli hale gelmeye başlamış durumda. Dolayısıyla bireyler de bu firmaların birer çözüm ortağı gibi çalışarak piyasada kendilerine iş bulabiliyorlar. AcademyTech‘ten Selahattin Alparslan‘a doğru sertifikasyonun önemini sorduk.

İzleyin

:: Konu hakkında merak ettiklerinizi AcademyTech uzmanlarına sormak için tıklayın.

Bilgi için: AcademyTech
Tel: (216) 550 44 22
yazarBerkin Bozdoğan

Hayatını kamera karşısında değişik hareketler yaparak ve oyun sunucularında balistik incelemelerle bulunarak geçiren Berkin SDN ekibinin başına yeni çoraplar örmek için geri döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Kariyer İçin Sertifika konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Kariyer İçin Sertifika ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Kariyer İçin Sertifika ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "