The Elder Scrolls: Legends için kötü haber!


09 Aralık 2019 Pazartesi 08:00
The Elder Scrolls: Legends için kötü haber!

Son zamanlarda birçok oyuncunun ilgisini çeken kart oyunları, 2020’ye girmeden hemen önce başarılı bir temsilcisinden kötü bir haber aldı. Oyunun ana geliştiricisi Bethesda, The Elder Scrolls: Legends için frene bastı.

Kart oyunları sıkıntıda! The Elder Scrolls: Legends üzdü

Birçok platform ile aynı anda uyumlu bir şekilde çalışabilen yapım, bu özelliği ile oyunculardan takdir toplamayı başarmıştı. Ayrıca şimdiye kadar düzenli bir şekilde yenilenen yapım, canlılığını her daim korudu.

Ücretsiz kart oyunları kategorisindeki en güçlü projelerden biri olan The Elder Scrolls: Legends, 2015 yılından beri yenileniyordu. Bethesda, ne yazık ki kendi felsefesine uygun olan ek bir geliştirici ekip bulamıyor.

The Elder Scrolls: Legends

Bu bağlamda Elder Scrolls serisinin en verimli üyesinin geleceği adına Dire Wolf Digital ile anlaşan Bethesda, istediği sonucu elde edemediği için bu ekip ile yollarını ayırmıştı. Ana geliştirici, en son Sparkypants Studios ile el sıkışmıştı.

Sparkypants Studios ekibinin de pek iyi olduğunu düşünmeyen Bethesda, oyunun gelişimini durdurma kararı aldı. Durdurma işleminin ne kadar süreceğini söylemeyen şirket, önümüzdeki nisan ayında çıkacak olan kart setini de iptal etti.

Kart oyunları

Tek oyunculu sistem ile çevrim içi oyun modu hâlâ aktif bir şekilde çalışıyor. Üzülen oyuncuların farkında olan ana geliştirici, kendi kitlesini teselli etmek için “Tamriel Collection” paketini ücretsiz bir şekilde dağıtacak.

Aylık ödüller ve oyun içi hediyeler konusunda daha cömert olacağını belirten Bethesda, yapımın Asya’ya özel olarak hazırlanan versiyonunda herhangi bir durdurmanın olmadığını da ifade etti.
yazarEge ERKEK

İlk olarak 2006 yılında forumlara adımını atan içerik üreticisi, 2011 yılında başladığı yazarlık ve editörlük macerasının son durağı olan Shiftdelete.net adına dersini çalışıyor, emek veriyor ve okuyucularını severek işini yapıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" The Elder Scrolls: Legends için kötü haber! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere The Elder Scrolls: Legends için kötü haber! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda The Elder Scrolls: Legends için kötü haber! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

  1. 1 Açamadığı oyun yok! Monster Tulpar T7 V21.2.1 inceleme Açamadığı oyun yok! Monster Tulpar T7 V21.2.1 inceleme
  2. 2 iPhone SE 2020 pil ömrünü test ettik! Vlog! iPhone SE 2020 pil ömrünü test ettik! Vlog!
  3. 3 Yazılıma hangi bilgisayarla başlayalım? Yazılıma hangi bilgisayarla başlayalım?
  4. 4 Doğan Kabak ile iPhone 11 Pro Max UKT Doğan Kabak ile iPhone 11 Pro Max UKT
  5. 5 Doğan Kabak ile BMW 5 serisi UKT! Doğan Kabak ile BMW 5 serisi UKT!
  6. 6 iPhone parolasını unutursanız ne olur? - Kötü son! iPhone parolasını unutursanız ne olur? - Kötü son!
  7. 7 Xiaomi Mi Band 5 kutu açılışı! İlk karşılaşma Xiaomi Mi Band 5 kutu açılışı! İlk karşılaşma
  8. 8 Isırılmış elma logosu nereden çıktı? Isırılmış elma logosu nereden çıktı?
  9. 9 Apple Okula Dönüş kampanyası ile AirPods hediye ediyor! Apple Okula Dönüş kampanyası ile AirPods hediye ediyor!
  10. 10 30 tonluk bilgisayar olur mu? Dünden bugüne bilgisayarlar 30 tonluk bilgisayar olur mu? Dünden bugüne bilgisayarlar