Okunma

Kaspersky İle Cebiniz Güvende


24 Mart 2009 Salı 09:17
Kaspersky İle Cebiniz Güvende

Rusya’nın ve dünyanın önde gelen güvenlik şirketlerinden olan Kaspersky, yeni ürünü Kaspersky Mobile Security ile mobil alanda müşterilerini memnun eden, rakiplerini üzen bir güvenlik uygulaması geliştirmiş oldu. Bu uygulamanın sıradan güvenlik paketlerine göre en büyük farkı akıllı cep telefonunuzu kaybettiğinizde veya çaldırdığınızda bloke edilmesini ve hatta konum bilgisini sağlaması olarak gösterilebilir. Yazılımın geleneksel güvenlik yaklaşımının dışında sunduğu özellikler ürünü denemeye değer kılıyor.

Kaspersky Mobile Security ile ilgili olarak Türkiye’yi ziyaret eden Kaspersky Lab Mobil Çözümler Yöneticisi Victor Dronov ile bir söyleşi yaptık. Bu videoda programın kullanıcının akıllı telefonunu nasıl koruduğunu, çalındığında veya kaybolduğunda telefonun nasıl kilitlendiğini detaylarıyla öğrenebilirsiniz. Yazılımı indirmek ve denemek için bu adrese gidebilirsiniz.

İzleyin.

:: Akıllı telefon kullanıcısıysanız, cihazınızda başkalarına yarayabilecek bilgiler olduğuna inanıyor musunuz?

 
yazarCem Sünbül

TV'de çeşitli kanal/programlarda sunuculuk yapan Cem, SDNtv'nin de ilk sunucusudur. Daha çok tüketici elektroniği, mobil ve kurumsal teknolojilere dair haberlere ağırlık veren Cem, uzun yıllardır görsel ve basılı teknoloji medyasında yer alan bir isim.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Kaspersky İle Cebiniz Güvende konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Kaspersky İle Cebiniz Güvende ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Kaspersky İle Cebiniz Güvende ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "