Okunma

Katlanabilir OLED Ekranlar Sahnede!


06 Ekim 2010 Çarşamba 16:41
Katlanabilir OLED Ekranlar Sahnede!

Katlanabilir OLED ekranlar iyiden iyiye teknoloji fuarlarında boy göstermeye başladı. Bu teknolojinin son örneklerinden biri de, popüler medya donanımları geliştiricisi TDK‘nın, CEATEC 2010 Teknoloji Fuarı‘nda teknoloji meraklılarına tanıttığı katlanabilir OLED ekran oldu. Tanıtımda, katlanabilir OLED teknolojisinin geleceği hakkında da bilgi verildi.

OLED’lerin geleceğinde önemli yer tutan katlanabilir OLED ekranlar, şimdilerde mobil platformda kendilerine yer edinmeye çalışıyor.

 

#y3/d1d63477e7cb45e51ec9acecd596a47a.flv#

 

:: Sizce katlanabilir ekran teknolojisinin geleceği parlak mı?

 
yazarAkhun Aktosun

"İstikbal Göklerdedir" sözünü benimseyen Akhun, bir yandan astronomi okuyup, bir yandan da bilişim dünyasında kendine sağlam bir kariyer yapmaya çalışıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Katlanabilir OLED Ekranlar Sahnede! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Katlanabilir OLED Ekranlar Sahnede! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Katlanabilir OLED Ekranlar Sahnede! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "