Okunma

Kaya Gibi Sağlam


17 Ağustos 2009 Pazartesi 07:05
Kaya Gibi Sağlam

En çetin koşullara dayanmak üzere üretilen Latitude E6400 XFR, sınıfındaki en yüksek performansı verecek tam dayanıklı dizüstü olmak üzere tasarlandı. Latitude E6400 XFR Dell’in bu alandaki mühendislik birikimini de tam anlamıyla yansıtıyor. Bugüne kadar alıştığınız, veri güvenilirliği, basitleştirilmiş IT yönetimi ve yatırımlarınızı korumaya yönelik Dell anlayışının en yeni ürünü olan Latitude E6400 XFR yeni bir devrimin habercisi.

 

Dell’in özel Ballistic Armor Protection System (Balistik Zırh Koruma Sistemi) hem gündelik hem de askeri standartları karşılamanın ötesine geçiyor.

 

Zorlu koşullar için üretilen Latitude E6400 XFR gündelik hayatınızda karşılaştığınız tüm zorluklara meydan okuyor. Kutusundan çıktığı andan itibaren Latitude E6400 XFR, en yoğun sağanak yağış, toz ya da çamur fırtınası, aşırı sıcak, kazayla düşürme ve daha bir çok zorluğa dayanacak şekilde yaratıldı.

 

Güvenli ve basit kilitler ve PrimoSeal özelliği sayesinde nemli, yağmurlu ya da tozlu ortamlarda olağanüstü koruma sağlar.

 

Sınıfında ilk kez hem Intel Core2 Duo Processor (vPro teknolojisi ile) hem de isteğe bağlı ayrı grafik birimiyle üretilen ilk bilgisayar olan Latitude E6400 XFR, yüksek performansı ve tam dayanıklılığı ile hem kas hem de zeka gücüne sahip.

 

QuadCool ısı yönetim sistemi sayesinde XFR, aşırı sıcak ortamlarda “MIL-STD” standartlarınının ötesine geçiyor ve en yeni Intel Core2 Duo işlemcilerle olağanüstü bir performans sağlıyor.

 

Latitude E6400 XFR, dış koşullardan etkienmeyecek şekilde güvenle izole edilmiş dış bağlantı portları sayesinde ihtiyacınız olan temel çevre birimleri ile istediğiniz yerde ve koşulda çalışmanıza olanak veriyor.

 

Araç bağlantı kiti ile polis ya da saha görevindeki teknisyenler için doğrudan araçlara sabitleme olanağı büyük esneklik sağlıyor.

:: Böyle bir ürüne sahip olmak ister miydiniz?
yazarSDN Yazarı

Akıllı telefon, tablet, taşınabilir bilgisayar, mobil uygulamalar, donanım incelemeleri ve haberleri; kısaca Türkiye'nin en iyi teknoloji sitesi!
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Kaya Gibi Sağlam konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Kaya Gibi Sağlam ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Kaya Gibi Sağlam ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "