Okunma

Kazaya Neden Olmayın


08 Temmuz 2009 Çarşamba 08:41
Kazaya Neden Olmayın

Türkiye‘de 10 milyon araç ve araçta telefonla konuşmanın yasak olmasına rağmen, araç kitleri neredeyse hiç rağbet görmüyor. Araç kitlerinin ülkemizde fazla yayılmaması, seçeneklerin az olması ve ürünlerin pahalı olmasından kaynaklanıyor. Tüketici bu yüzden bu ürünlere neredeyse hiç ilgi göstermiyor.

En azından bugüne kadar. Çünkü Kensington çıkardığı araç kiti sayesinde oldukça ilgi göreceğini düşünüyoruz.

 

 

 

3 Telefona kadar eşleşebilen ürün, net bir iletişim için yüksek kalite hoparlöre sahip. Araçtan ve kitten uzakken pil ömrünü uzatmak için otomatik kapanan cihaz içinden çıkan 2 pil ile 20 saate kadar konuşma ömrü sunuyor. Gürültü kesici net iletişimi kolaylaştırıcı patentli özel mikrofonu, programlanabilir 3 hızlı arama butonu, USB yuvasına sahip araç şarj adaptörü sayesinde iPhone yada diğer mobil cihazları şarj edebiliyor.

Tekrar eşleştirme ile uğraşmamanız için üzerinde özel butonu olan ürün 2 yıl garantilidir.

 

Orjinal kutusundan pilin araç çakmak şarjı da aksesuar olarak çıktığı için aslında cihaz hiç şarjsız kalmıyor. Araç çakmak adaptörü de üzerinde USB portu olan çakmak yerine takılan bir şarj cihazı, bluetooth kitin pilini şarj etmediğiniz zamanlarda başka cihazları da şarj edebiliyorsunuz.

:: Hangi araç kitini kullanıyorsunuz?

 
yazarSDN Yazarı

Akıllı telefon, tablet, taşınabilir bilgisayar, mobil uygulamalar, donanım incelemeleri ve haberleri; kısaca Türkiye'nin en iyi teknoloji sitesi!
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Kazaya Neden Olmayın konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Kazaya Neden Olmayın ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Kazaya Neden Olmayın ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "