Okunma

Kendini geliştirmek isteyenler için en iyi uygulamalar


15 Şubat 2018 Perşembe 13:11
Kendini geliştirmek isteyenler için en iyi uygulamalar

Kendini geliştirmek isteyenler için tasarlanmış en iyi uygulamaları bu yazımızda derledik. Bu uygulamalar ile kendinizi istediğiniz alanlarda geliştirebileceksiniz.

Günümüzde pek çok kişi okullarda ve üniversitelerde verilen eğitimin kendileri için yeterli olmadığını düşünüyor. Bu nedenle de belirledikleri alanlarda kendilerini geliştirmek istiyorlar.

Kendini geliştirmek en önemli şeylerden birisi haline geldi

İnsanlar, ilerlemek istedikleri alanlarda belirli noktaları ele alarak kendilerini geliştirmek istiyorlar. Bu alanlar, yabancı dil, diksiyon, spor veya iş ile ilgili aktiviteler olabiliyor.

Zinciri Kırma

Ülkemizde Barış Özcan‘ın hazırlığı videolarla yayılan ‘zinciri kırma‘, pek çok kişinin hayatını düzene koymasını sağladı.

Düzenli olarak yaptığınız aktiviteler sizin alışkanlık kazanmanızı sağlayabiliyor.

Barış Özcan‘a göre kendinizi geliştirmek için yapmanız gereken ilk şey, belli alışkanlıklar kazanabilmeniz.
yazarSDN Yazarı

Akıllı telefon, tablet, taşınabilir bilgisayar, mobil uygulamalar, donanım incelemeleri ve haberleri; kısaca Türkiye'nin en iyi teknoloji sitesi!
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Kendini geliştirmek isteyenler için en iyi uygulamalar konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Kendini geliştirmek isteyenler için en iyi uygulamalar ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Kendini geliştirmek isteyenler için en iyi uygulamalar ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "