Okunma

Killzone 2 Çıkış Tarihi Belli Oldu


08 Aralık 2008 Pazartesi 20:39
Killzone 2 Çıkış Tarihi Belli Oldu

İlki 2004 yılında PlayStation 2 konsoluna ortalama bir oyun olarak çıkan Killzone, 2005 yılında E3 fuarında PlayStation 3 için tanıtıldığında büyük yankı uyandırmıştı. O sıralarda pek fazla konsola özgü başarılı oyunu bulunmayan Sony taraftarları, henüz çıkmamış oyunu bir efsane haline getirmeyi başardı. Ancak yıllar geçmesine rağmen Killzone 2 halen tamamlanmış değil. Sony’e ait Guerilla Games tarafından geliştirilen oyunun çıkış tarihi, nihayet açıklandı: 27 Şubat 2009. Bakalım büyük umutlarla beklenen Killzone 2, çıktığında kullanıcıların yıllar içerisinde artan isteklerini karşılayabilecek mi.

:: İlk Killzone oyununu oynadınız mı?
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Killzone 2 Çıkış Tarihi Belli Oldu konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Killzone 2 Çıkış Tarihi Belli Oldu ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Killzone 2 Çıkış Tarihi Belli Oldu ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "