Okunma

Kimse Para Ödemiyor!


22 Haziran 2009 Pazartesi 08:16
Kimse Para Ödemiyor!

Futuresource Consulting adlı bir kamuoyu araştırma şirketinin yaptığı çalışma dünyada korsan kullanımın artışıyla ilgili enteresan veriler ortaya koydu.

İngiltere, Fransa, Almanya ve ABD‘de toplam 2500 kişi arasında yapılan araştırmada her on kişiden biri yasal olmayan yollarla İnternet’ten içerik indirdiğini kabul etti.

Araştırmanın ortaya koyduğu bir diğer ilginç veri ise İnternet üzerinden film ve müzik benzeri içeriğe erişenlerin %90‘ının bunun için şimdiye kadar hiç para vermediğinin ortaya çıkması.

Futuresource yetkilileri bu durumun İnternet üzerinden içerik sağlayan servislerin gelişmesinin önünde çok büyük bir engel teşkil ettiğini belirtti.

:: İnternet’ten indirdiğiniz film ya da müzik benzeri ortam dosyaları için hiç para ödediniz mi?
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Kimse Para Ödemiyor!”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    sadece gta serisine para ödedim başka bişeye ödemem

" Kimse Para Ödemiyor! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Kimse Para Ödemiyor! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Kimse Para Ödemiyor! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "