Okunma

Yeni Kindle Ne Zaman?


29 Ocak 2009 Perşembe 00:57
Yeni Kindle Ne Zaman?

Amazon’un okuma alışkanlıklarını değiştiren e-kitap okuma aracı Kindle, uzunca bir süredir “tükenmiştir” ibaresini taşıyor ve görünürde yeni bir ürün de yok. Fakat  Amazon.com tarafından 9 Şubat’ta düzenlenecek olan bir basın toplantısı kulislerde yeni Kindle mı geliyor, sorusunu sordurmaya başladı.

E-Kitap Çılgınlığı Yeniden

Tanıtımda anlatılacak olan ürünün, uzun süredir stoklara girmeyen Kidle’ın yerine gelecek bir ürün olması, kuvvetle muhtemel. Dolayısıyla e-kitap fanatikleri için 9 Şubat’ta bir sürpriz gelmesini bekliyoruz.

:: Kitap dediğin basılı olur, diyenlerden misiniz?

Bilgi için: Amazon
yazarBerkin Bozdoğan

Hayatını kamera karşısında değişik hareketler yaparak ve oyun sunucularında balistik incelemelerle bulunarak geçiren Berkin SDN ekibinin başına yeni çoraplar örmek için geri döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Yeni Kindle Ne Zaman? konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Yeni Kindle Ne Zaman? ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Yeni Kindle Ne Zaman? ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "