Okunma

Kinect Şimdiden Çok Satıyor!


28 Ekim 2010 Perşembe 19:02
Kinect Şimdiden Çok Satıyor!

Oyun meraklıları ve bilhassa Xbox 360 sahipleri için güzel günler yakında geliyor. Microsoft‘un Xbox 360’a eklenti olarak piyasaya sunmaya hazırlandığı Kinect, haftalar sonra piyasaya sürülecek.

Oyunculara herhangi bir kontrolör kullanmadan Xbox 360 üzerinden oyun oynayabilme imkanı sağlayacak olan Kinect, Best Buy, Amazon, GameStop ve Wal-Mart gibi popüler sitelerde ön sipariş aşamasında bulunuyor. Hatta öyle ki, Amazon ve Best Buy daha fazla ön sipariş almayacaklarını açıkladı.

 

 

GameStop ve Wal-Mart ise halen daha ön sipariş almaya devam ediyor. Kinect‘e olan bu yoğun ilgi, şüphesiz ki en çok, zor günler geçiren Steve Ballmer’ı sevindiriyor. Microsoft‘ta CEO olduğundan beri tartışılan isim olan Ballmer, Windows Phone 7 ile birlikte Kinect‘e sonuna kadar güveniyor.

Windows Phone 7’yi bilemeyiz ama Steve Ballmer’ın Kinect’e olan güveni, boşa çıkmayacak gibi görünüyor.

:: Kinect’i denemek için sabırsızlanıyor musunuz? Sizce başarılı olabilecek mi?

 
yazarAkhun Aktosun

"İstikbal Göklerdedir" sözünü benimseyen Akhun, bir yandan astronomi okuyup, bir yandan da bilişim dünyasında kendine sağlam bir kariyer yapmaya çalışıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Kinect Şimdiden Çok Satıyor! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Kinect Şimdiden Çok Satıyor! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Kinect Şimdiden Çok Satıyor! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "