Okunma

Kısa Mesajları Yedekleyin!


05 Ağustos 2009 Çarşamba 08:28
Kısa Mesajları Yedekleyin!

Python tabanlı oldukça küçük bir uygulama olan SmsBackUp, adından da anlaşılacağı üzere bir kısa mesaj yedekleme uygulaması. Kısa mesajları çeşitli kriterler ile yedekleyebilen uygulama, filtreleme özelliğini de beraberinde getiriyor.


Tamamen ücretsiz bir uygulama olan SmsBackUpile mesajlarınızı hepsini tek bir dosya halinde yedeklemek yerine çeşitli ayrımlarla yedekleme işlemi yapabiliyorsunuz.

Kullanılışı oldukça kolay olan uygulamanın “All” seçeneği hiçbir kısıt gözetmeksizin tüm mesajları yedeklemenizi sağlıyor. “By Contact” seçeneği ile rehberden seçebileceğiniz bir kişi veya elle gireceğiniz bir numaradan gelen mesajlar filtrelenerek yedekleniyor. Uygulamanın bir başka güzel özelliği ise tarihsel yedekleme. Belirli bir tarihteki ya da belirli bir tarihten önceki ve sonraki mesajları yedekleyebileceğiniz bu seçenek ile yedekleme biraz zaman alabiliyor.

Tüm Symbian S60 3.sürüm cihazlarla sorunsuz çalışan uygulama Python tabanlı olması nedeniyle sadece Python’un Kurulu olduğu dizinde sorunsuz çalışabiliyor. Buradan uygulamayı indirebilirisiniz.

:: Kısa mesajlarınızı düzenli olarak yedekliyor musunuz?
yazarAhmet Gözütok

Mobil cihazların dünyasında neler olup bittiğini yakından izlemekten öteye geçen Ahmet, en yeni mobil gelişmelerin nabzını adeta bu dünyanın damarlarında dolaşarak tutuyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Kısa Mesajları Yedekleyin! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Kısa Mesajları Yedekleyin! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Kısa Mesajları Yedekleyin! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "