Okunma

Kısa Notlar İçin Kâğıt Aramayın


08 Ekim 2009 Perşembe 10:18
Kısa Notlar İçin Kâğıt Aramayın

Symbian S60 5. Sürüm işletim sistemini taşıyan akıllı telefonunuzun, dokunmatik ekranını kısa notlar yazabileceğiniz bir arayüz olarak kullanmak isterseniz, Xpress Note ile tanışmanızda fayda var.

Oldukça başarılı ve göz alıcı bir kullanıcı ekranına sahip olan yazılım ile çoklu notlar da tutabiliyorsunuz. Herhangi bir kısıt olmaksızın önceki kayıtları geri getirebileceğiniz ve yönetebileceğiniz başarılı bir yüzü de bulunan uygulama, tarihsel sırayla önceki girdileri listeleyebiliyor. Kendi el yazınızla kaydolan notlar, yönetici ekranında küçük önizlemeleriyle görüntüleniyor.


Program Python tabanlı olarak geliştirildiğinden güncel Python sürümü olan 1.9.7’nin cihazınızda yüklü olması gerekmektedir.

Daha önce burada incelediğimiz exif uygulamasıyla aynı grup tarafından geliştirilen yazılım ücretsiz olarak sunuluyor. Programı SDN Download sayfalarında yer alan buradaki adresten indirebilirsiniz.

:: Yazılım hakkındaki fikirlerinizi SDN forumlarında paylaşın.
yazarAhmet Gözütok

Mobil cihazların dünyasında neler olup bittiğini yakından izlemekten öteye geçen Ahmet, en yeni mobil gelişmelerin nabzını adeta bu dünyanın damarlarında dolaşarak tutuyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Kısa Notlar İçin Kâğıt Aramayın konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Kısa Notlar İçin Kâğıt Aramayın ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Kısa Notlar İçin Kâğıt Aramayın ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "