Okunma

Kitap Kulübü ile abonelik sistemi!


15 Mart 2017 Çarşamba 18:52
Kitap Kulübü ile abonelik sistemi!

2016 Aralık ayının sonunda, profesyonellerin birbirlerini motive ederek daha fazla kitap okumasını sağlama amacı ile kurulan Kitap Kulübü, topluluktan gelen istekleri uygulayarak yeni bir abonelik sistemi oluşturdu.

Artık kitap okumaya her zaman vakit var

‘Kitap okumaya zamanım yok’ diyen kişileri motive etmeye çalışan, onlara her hafta seçtikleri konuda bir kitap öneren platform, takipçilerinden aldığı geri bildirimler sonrasında kendi içinde bir e-ticaret sitesi doğurdu.

17-03/15/kitap-kulubu-2.jpg

Okuyucuların aylık abone olduğu kulüpte, abonelere her ay 4 kitap (3 ayda bir defa olmak üzere 5 kitap) yılda 52 kitap gönderiliyor. Kulüp yayınevleri ile direkt çalıştığı için kitapları yüzde 50’ye varan indirimlerle alıyor ve okuyuculara aylık abonelik bedeli ile her ay gönderiyor. Kulüpte kitaplar için gönderim ücreti de alınmıyor.

Kulübün sosyal medya kanallarında paylaşılan içerikler sayesinde okuyucular günlük 20-40 dakikalık okumalar yapmaları için motive edilmeye çalışılıyor. Özenle seçilmiş olan kitapların okuması kolay ve zevkli kitaplar olması da okuyucuların kitapları daha kolay okumasını sağlıyor.

:: Ne sıklıkla kitap okursunuz?
yazarEmin Çıtak

Tamriel'in bağrından kopup gelen Emin, sıkı bir TES ve Dark Souls hayranıdır, tam bir oyun delisidir. Çok uzun zamandır oyun oynuyor, tam çözüm çekip, inceleme yazıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

2 yorum - “Kitap Kulübü ile abonelik sistemi!”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    Ben kütüphaneye üye oldum. Yabancıl dildeki kitapları yine satın alıyorum ama diğerlerine para vermeye gerek yok. 15 günlük emanet süresi de çok iyi gerçi uzatabiliyorsunuz çünkü kitabı günü bitmeden bitirmek istiyorsunuz… Ne diyeyim üye olun. Okumak güzeldir. Ama düşünce ithal etmek için değil düşüncelerinize rehberlik etmek için okuyun. Bir yazar herşeyi bilemez, şahsi tecrübeleri onu yanıltabilir ve bizi de yanlış yönlendirebilir. İnsan hata yapabilir. Bu yüzden okuyun ama kendiniz olun.

  2. SDN Okuru dedi ki:

    Kutuphanelere gidin arkadas. Hem orada kitaplar bedava. Istenilen kitap yoksa siparis verilebiliyor.

" Kitap Kulübü ile abonelik sistemi! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Kitap Kulübü ile abonelik sistemi! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Kitap Kulübü ile abonelik sistemi! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "