Okunma

Çok bilen değil çamur atan kazanıyor! (VİDEO)


08 Şubat 2018 Perşembe 15:36
Çok bilen değil çamur atan kazanıyor! (VİDEO)

Eğlenceli bir video ile yeniden kaşınızdayız. Bildiğiniz gibi, E3 2017‘de PlayStation yeni oyun platformu PlayLink‘i bizlerle buluşturmuştu. PS4 oyunlarını akıllı telefon ve tablet ile kullanmamıza olanak sağlayan bu yeni eğlence türü, kısa sürede oturma odalarının hakimi oldu. Biz de ofisçe bir araya gelip, bu platformun en sevilen yapımlarından Knowledge is Power bilgi yarışması türünde yapımı oynadık.

Knowledge is Power nasıl bir oyun?

Geçtiğimiz aylarda sizlere That’s You! adlı oyunun eğlenceli bir videosunu paylaşmıştık. Şimdiyse çok daha ilginç bir etkinliğe dönüşen Knowledge is Power ile karşınızdayız.

Knowledge is Power akıllı telefonunuzla kontrol sağlayabileceğiniz ve arkadaşlarınızla bir araya gelerek keyifli vakit geçirebileceğiniz bir PS4 oyunu. Bilgi yarışması kuralları dahilinde soruları en hızlı cevaplayan olmaya çalışıyorsunuz ama diğer oyuncular sizi çok hızlı bir şekilde ekarte edebiliyorlar. Eğer liderseniz tüm şakalar sizi buluyor ve ilerleyişiniz diğer arkadaşlarınız tarafından engellenilmeye çalışılıyor.

İsterseniz sözü uzatmadan sizleri videomuz ile baş başa bırakalım. İyi seyirler.

:: Oyunu nasıl buldunuz?
yazarEmin Çıtak

Tamriel'in bağrından kopup gelen Emin, sıkı bir TES ve Dark Souls hayranıdır, tam bir oyun delisidir. Çok uzun zamandır oyun oynuyor, tam çözüm çekip, inceleme yazıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yorum yazın

Geri bildirim