Okunma

KOBİ Avantaj Tarifesi


19 Ekim 2010 Salı 11:49
KOBİ Avantaj Tarifesi

Aveaİş’in büyük ilgi gören tarifesi ‘‘KOBİ Avantaj” ile artık tüm KOBİ ve esnaf çok daha az ödeyerek, çok daha fazla konuşabiliyor.

Üstelik Faturana %20 İndirim Kampanyası ile 12 ay Avealı olmaya söz veren Kobi’lere, tüm faturaları üzerinden %20 indirim sunuluyor (Avea’dan Ara Beni Servisi).

‘‘KOBİ Avantaj’’ ve Faturana %20 İndirim Kampanyası ile numarasını Avea’ya taşıyan tüm KOBİ ve esnaf, aylık vergiler dâhil 27 TL sabit ücret karşılığında Avea ve sabit hatlarla 2.000 dakika, diğer operatörlerle 450 dakika konuşma süresi elde ediyor. Üstelik ücretsiz dakikalar tükendikten sonra her yöne dakikası sadece 29 kuruşa arama yapabiliyor.

 

Avea, KOBİ’lere ve esnafa, iletişim maliyetlerini en aza indiren tarifeleri ile karşımızda.

 

Cazip bir sabit ücret karşılığında tüm KOBİ ve esnafı ay sonunda gelecek faturayı düşünmeden özgürce konuşturan tarifeye kayıt olmak için herhangi bir birlik, oda veya kuruma üye olma şartı aranmıyor. Tüm KOBİ ve esnaf koşulsuz şartsız bu özel tarifeden faydalanabiliyor.

:: Kobi avantaj tarifesinden faydalanıyor musunuz?
yazarSDN Yazarı

Akıllı telefon, tablet, taşınabilir bilgisayar, mobil uygulamalar, donanım incelemeleri ve haberleri; kısaca Türkiye'nin en iyi teknoloji sitesi!
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" KOBİ Avantaj Tarifesi konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere KOBİ Avantaj Tarifesi ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda KOBİ Avantaj Tarifesi ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "