Okunma

KOBİ’leri Konuşturan Kampanya


29 Ağustos 2009 Cumartesi 10:08
KOBİ’leri Konuşturan Kampanya

Türk Telekom, KOBİ’lerin hayatlarını kolaylaştırmaya yönelik geliştirdiği çözümlere bir yenisini ekliyor; ‘Konuşturan Kampanya‘ ile KOBİ’lere maliyet avantajı sunarken, katma değer sağlıyor. ‘Konuşturan Kampanya’ ile aylık en az 100 TL fatura ödemeyi taahhüt eden tüm KOBİ’ler, avantajlı ödeme seçenekleriyle Siemens santral sahibi oluyor.

 

‘Konuşturan Kampanya’ ile avantajlı seçeneklerle santral sahibi olmak isteyen tüm KOBİ’lerin katılabileceği kampanya, 30 Kasım 2009 tarihine kadar geçerli olacak.

 

Türk Telekom’un ‘Konuşturan Kampanya‘ kapsamında, avantajlı fiyatlarla sunduğu iletişim çözümlerinden faydalanmak isteyen KOBİ’ler, Siemens HiPath 1120, Siemens HiPath 1150, Siemens HiPath 3550 ve Siemens HiPath 3800 modellerinden birini seçebiliyor.

:: Bu kampanya’yı nasıl değerlendiriyorsunuz?
yazarSDN Yazarı

Akıllı telefon, tablet, taşınabilir bilgisayar, mobil uygulamalar, donanım incelemeleri ve haberleri; kısaca Türkiye'nin en iyi teknoloji sitesi!
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" KOBİ’leri Konuşturan Kampanya konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere KOBİ’leri Konuşturan Kampanya ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda KOBİ’leri Konuşturan Kampanya ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "