Koç.net’in Modemlerini Fillo Dağıtacak


06 Nisan 2010 Salı 11:24
Koç.net’in Modemlerini Fillo Dağıtacak

Lojistik sektöründe “tek elden bütüncül hizmet” yaklaşımıyla firmalara grupaj hizmetten kargoya kadar lojistiğin her alanında komple hizmet sunan Fillo, alternatif telekom operatörü Koç.net’i de müşteri portföyüne ekledi (ADSL Ve Telefon Tek Fiyata).

Fillo, Koç.net’in ayda 100 bin adedin üzerindeki faturalarını imzalı ve imzasız hizmet modelleriyle alıcılarına ulaştıracak. Modem dağıtımında ise Koç.net’e ait modemler Fillo’nun şube ya da acentelerinde stoklanacak. Öte yandan Fillo’nun tüm şubeleri mevcut programlarının yanı sıra Koç.net yazılım programını da kullanıyorlar.

 

Fillo, Koç.net adına aboneye modem teslimatı ve sözleşmenin imzalanması, modem değişimi gibi hizmetleri de bizzat üstlendiriyor.

 

Koç.net, farklı satış kanallarından satışı gerçekleştirdikten sonra alıcıya ait bilgileri Fillo ile ortak kullandığı programa kaydediyor. Fillo şubeleri bu bilgiler doğrultusunda aynı gün alıcılarla iletişim kurarak randevu talebinde bulunuyor (BiRi Bizi Koruyor!).

Alıcı (abone) ile mutabık kalınan tarih ve saatte alıcının adresi ziyaret edilerek modem teslim edilerek sözleşme imzalatılıyor. İmzalatılan sözleşmelerin birer örneği dağıtım elemanımız tarafından geri alınarak Genel Müdürlüğümüz’e gönderiliyor.

Genel Müdürlük’te toplanan sözleşmeler günlük olarak Koç.net’e teslim ediliyor. Stok takibinden sözleşme imzalatılmasına kadar tüm işler, online şekilde takip ediliyor ve karşılıklı anlaşılan servis seviyesine göre gerçekleştiriliyor.

:: Bu yeni sistem hakkında ne düşünüyorsunuz?
yazarSDN Yazarı

Akıllı telefon, tablet, taşınabilir bilgisayar, mobil uygulamalar, donanım incelemeleri ve haberleri; kısaca Türkiye'nin en iyi teknoloji sitesi!
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Koç.net’in Modemlerini Fillo Dağıtacak konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Koç.net’in Modemlerini Fillo Dağıtacak ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Koç.net’in Modemlerini Fillo Dağıtacak ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

  1. 1 SDN ofisi için yeni bir alışveriş deneyimi yaşadık! SDN ofisi için yeni bir alışveriş deneyimi yaşadık!
  2. 2 Sony WH-1000XM4 efsane kulaklık elimizde! Sony WH-1000XM4 efsane kulaklık elimizde!
  3. 3 Beklenen telefon iPhone 12 elimizde! Beklenen telefon iPhone 12 elimizde!
  4. 4 Samsung Galaxy S20 FE satın almak için 5 sebep! Samsung Galaxy S20 FE satın almak için 5 sebep!
  5. 5 11 yaşındaki teknoloji editörünün çantasında ne var? 11 yaşındaki teknoloji editörünün çantasında ne var?
  6. 6 SDN ofisi olarak Karadeniz'i turladık! SDN ofisi olarak Karadeniz'i turladık!
  7. 7 Bedava kahve getiren uygulamalar Bedava kahve getiren uygulamalar
  8. 8 iPhone 12 Pro kutusundan çıkıyor (Video) iPhone 12 Pro kutusundan çıkıyor (Video)
  9. 9 Kojima yeni oyunu için harekete geçti Kojima yeni oyunu için harekete geçti
  10. 10 Buraların kralı neden Samsung? Buraların kralı neden Samsung?