Koç.net’in Modemlerini Fillo Dağıtacak


06 Nisan 2010 Salı 11:24
Koç.net’in Modemlerini Fillo Dağıtacak

Lojistik sektöründe “tek elden bütüncül hizmet” yaklaşımıyla firmalara grupaj hizmetten kargoya kadar lojistiğin her alanında komple hizmet sunan Fillo, alternatif telekom operatörü Koç.net’i de müşteri portföyüne ekledi (ADSL Ve Telefon Tek Fiyata).

Fillo, Koç.net’in ayda 100 bin adedin üzerindeki faturalarını imzalı ve imzasız hizmet modelleriyle alıcılarına ulaştıracak. Modem dağıtımında ise Koç.net’e ait modemler Fillo’nun şube ya da acentelerinde stoklanacak. Öte yandan Fillo’nun tüm şubeleri mevcut programlarının yanı sıra Koç.net yazılım programını da kullanıyorlar.

 

Fillo, Koç.net adına aboneye modem teslimatı ve sözleşmenin imzalanması, modem değişimi gibi hizmetleri de bizzat üstlendiriyor.

 

Koç.net, farklı satış kanallarından satışı gerçekleştirdikten sonra alıcıya ait bilgileri Fillo ile ortak kullandığı programa kaydediyor. Fillo şubeleri bu bilgiler doğrultusunda aynı gün alıcılarla iletişim kurarak randevu talebinde bulunuyor (BiRi Bizi Koruyor!).

Alıcı (abone) ile mutabık kalınan tarih ve saatte alıcının adresi ziyaret edilerek modem teslim edilerek sözleşme imzalatılıyor. İmzalatılan sözleşmelerin birer örneği dağıtım elemanımız tarafından geri alınarak Genel Müdürlüğümüz’e gönderiliyor.

Genel Müdürlük’te toplanan sözleşmeler günlük olarak Koç.net’e teslim ediliyor. Stok takibinden sözleşme imzalatılmasına kadar tüm işler, online şekilde takip ediliyor ve karşılıklı anlaşılan servis seviyesine göre gerçekleştiriliyor.

:: Bu yeni sistem hakkında ne düşünüyorsunuz?
yazarSDN Yazarı

Akıllı telefon, tablet, taşınabilir bilgisayar, mobil uygulamalar, donanım incelemeleri ve haberleri; kısaca Türkiye'nin en iyi teknoloji sitesi!
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Koç.net’in Modemlerini Fillo Dağıtacak konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Koç.net’in Modemlerini Fillo Dağıtacak ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Koç.net’in Modemlerini Fillo Dağıtacak ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

  1. 1 Çekiliş mafyası, insanları kandırıyor mu? Çekiliş mafyası, insanları kandırıyor mu?
  2. 2 Türkiye'de iPhone 12 Pro kutusundan neler çıkıyor? Türkiye'de iPhone 12 Pro kutusundan neler çıkıyor?
  3. 3 MSI Immerse GH61 kulaklık incelemesi! MSI Immerse GH61 kulaklık incelemesi!
  4. 4 Xiaomi Mi 10T Pro kutu açılışı - Efsane telefon! Xiaomi Mi 10T Pro kutu açılışı - Efsane telefon!
  5. 5 Apple saatleri pahalı aksesuarlardan kurtardık! Apple saatleri pahalı aksesuarlardan kurtardık!
  6. 6 FujiFilm X-T200 vLogger KİT inceleme! FujiFilm X-T200 vLogger KİT inceleme!
  7. 7 Mac bilgisayarı yüzde 20 hızlandırdık! Mac bilgisayarı yüzde 20 hızlandırdık!
  8. 8 800 liralık Sphero Mini Robot incelemesi! 800 liralık Sphero Mini Robot incelemesi!
  9. 9 Rode NT-USB Mini inceleme! Rode NT-USB Mini inceleme!
  10. 10 PlayStation 5'te Trabzon'u savunduk! PlayStation 5'te Trabzon'u savunduk!