Okunma

Konsolların Nesli Tükenecek mi?


27 Mart 2009 Cuma 17:28
Konsolların Nesli Tükenecek mi?

Wedbush Morgan analistlerinden Michael Pachter, mevcut nesildeki konsolların(PS3, Xbox 360 ve Wii) devamının gelmeyeceğini iddia ediyor. Son konsol neslini gördüğümüzü belirten Pachter, üçüncü şahıs yayıncıların olası bir PS4 veya Xbox 720‘yi desteklemeyeceğini, yayıncıların maliyet altına girmek istemediğinden de içeriklerin köklü değişiklikler yaşamayacağını öngörüyor. Bakalım daha önce sonraki nesil için yapılan 2012‘deki çıkış tahminleri, ekonomik kriz ve yayıncıların mali sıkıntıları yüzünden iptal olacak mı.

:: Oyun konsolları bir sonraki nesli görür mü?
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Konsolların Nesli Tükenecek mi? konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Konsolların Nesli Tükenecek mi? ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Konsolların Nesli Tükenecek mi? ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "