Kont Drakula ve Şeytan Geri Döndü!


29 Eylül 2010 Çarşamba 15:00
Kont Drakula ve Şeytan Geri Döndü!

26 Eylül 1986 tarihinde, bildiğimiz platform türünü sonsuza dek değiştirecek bir oyun piyasaya sürüldü. Akumajō Dracula, yani Devil’s Castle Dracula. Avrupa ve Amerika’daki oyunseverlerse onu, “Castlevania” olarak tanıyacaktı. 2010 yılına kadar, farklı platformlar için onlarca sürümü peydah olan Castlevania’da, Drakula, Mumya, Şeytan, Ölüm’ün Vücut bulmuş hali ve Mahşerin Dört Atlısına karşı savaşıp, dünyayı kurtarmak kahramanımızın göreviydi.

 

2010 yılına geldiğimizde Konami, bu klasiği elden geçirip PS3 ve Xbox 360 sahipleri için tekrar yarattı. Castlevania: Lords Of Shadow isimli yapım, istisnasız tüm oyun otoriteleri tarafından çok beğenildi. Yeni yapıtın konusu da, üstün grafikleri, keyifli komboları, RPG’leri andıran karakter gelişimi ve yüzlerce büyü-silah seçeneği kadar ilgi çekici.

Bu, sıradan bir aşk hikayesi değil

Kahramanımız Gabriel Belmont’un karısı, doğaüstü iğrenç varlıklar tarafından katledilmiştir. Bununla birlikte, masum eşin ruhu, ölüm ve yaşam arasında sıkışıp kalmıştır. Zaten plan da budur: Masum bir ruhu kullanarak, karanlık varlıkları uyandıracak bir büyü yapmak. Gabriel Belmont, God Mask adındaki efsanevi nesneyi ele geçirmek ve karısını diriltmek zorundadır. Aksi taktirde, dünya ve ötesindeki tüm yaşam tehlikeye girecektir.

 

Olağanüstü Seslendirme Kadrosu

Konami’nin adını klasikler arasına yazdırabilecek oyununda, X-Men serisinde, Profesor X olarak tanıdığımız Sir Patrick Stewart, Stargate dizisinin yıldızı Robert Carlyle ve Harry Potter serisinde Lucius Malfoy’u canlandıran James Isaacs bulunuyor. Castlevania: Lords of Shadow ile birlikte, yapımcı şirket, oyun evrenini, daha önce Silent Hill ile yaptığı gibi sarsabilir.


 

 

 

 

:: Sizce Castlevania, yapımcının diğer gözdesi Silent Hill kadar ses getirebilir mi?

 

 

 
yazarBarış Terun

Geçmişte pek çok bilişim ve otomobil dergisinde çalışan Barış, Psikoloji Yüksek Lisansı'nı bitirdikten sonra tüm mesaisini, büyük bir zevkle ShiftDelete.Net'e ayırıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Kont Drakula ve Şeytan Geri Döndü! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Kont Drakula ve Şeytan Geri Döndü! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Kont Drakula ve Şeytan Geri Döndü! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

  1. 1 Hayat kurtaran AFAD deprem çantasını inceledik Hayat kurtaran AFAD deprem çantasını inceledik
  2. 2 Anker PowerPort III Nano adaptör inceleme! Anker PowerPort III Nano adaptör inceleme!
  3. 3 AFAD hangi teknolojileri kullanıyor? (Video) AFAD hangi teknolojileri kullanıyor? (Video)
  4. 4 Xiaomi Mi 10T kutusundan çıkıyor! Xiaomi Mi 10T kutusundan çıkıyor!
  5. 5 SDN ofisindekiler en çok hangi şarkıları dinledi? SDN ofisindekiler en çok hangi şarkıları dinledi?
  6. 6 Redmi Note 9 Pro'ya Open Camera ile meydan okuduk! Redmi Note 9 Pro'ya Open Camera ile meydan okuduk!
  7. 7 PARDUS kullanan AFAD merkezini ziyaret ettik PARDUS kullanan AFAD merkezini ziyaret ettik
  8. 8 Samsung 980 PRO NVMe M.2 SSD incelemesi Samsung 980 PRO NVMe M.2 SSD incelemesi
  9. 9 Uygun fiyatlı C4U C1 Akıllı Saat inceleme Uygun fiyatlı C4U C1 Akıllı Saat inceleme
  10. 10 69 liraya YouTuber, Tiktoker, Instagramer yapan set! 69 liraya YouTuber, Tiktoker, Instagramer yapan set!