Okunma

Konuşmadan Duramayan Gençlere


29 Haziran 2009 Pazartesi 10:04
Konuşmadan Duramayan Gençlere

Avea‘nın, 15 – 25 yaş arasındaki yeni ve mevcut faturasız aboneleri için geliştirdiği Paso tarifesi kapsamında Avealı gençler; artık 50 kontör yüklediklerinde bile, aralarında indirimli konuşabilecekler. Avealılar, Paso tarifesi kapsamında, tek seferde 50-99 arası kontör yüklemelerinde 7 gün boyunca, 100 ve üzeri kontör yüklemelerinde ise 30 gün boyunca diğer tüm Paso Tarifesi aboneleriyle 10 dakikası 1 kontöre konuşma fırsatına sahip oluyor.

 

PASO tarifesindeki gençler ayrıca, 39 kontör karşılığında Avea içi 5000 ya da her yöne 500 SMS paketine sahip olabiliyorlar.

 

Paso Tarifesi‘ne kayıt işlemi oldukça basit. Yeni aboneler, Avea Bayilerinden kayıt olabilirken, mevcut Avea aboneleri Avea Bayilerinden, Avea Müşteri Hizmeleri‘nden (444 1 500) veya avea.com.tr Online İşlemler’den Paso Tarifesi‘ne geçiş yapabilirler. Paso tarifesine geçen abonelerin 10 dakikası 1 kontör avantajından faydalanabilmeleri için T.C. kimlik numaralarını 1525’e kısa mesajla göndermeleri ya da www.avea.com.tr üzerinden kayıt yaptırmaları ve belirtilen kontör yüklemelerini gerçekleştirmeleri gerekiyor.

:: Siz hangi tarifetyi kullanıyorsunuz?
yazarSDN Yazarı

Akıllı telefon, tablet, taşınabilir bilgisayar, mobil uygulamalar, donanım incelemeleri ve haberleri; kısaca Türkiye'nin en iyi teknoloji sitesi!
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

2 yorum - “Konuşmadan Duramayan Gençlere”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    geçiş ücretlerini yazmamışsınız ama..tarife değişikliğinde kaç kontor gidiyor biliyor musunuz?!

  2. SDN Okuru dedi ki:

    iyice çoluk çocuk operatörü oldu avea

" Konuşmadan Duramayan Gençlere konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Konuşmadan Duramayan Gençlere ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Konuşmadan Duramayan Gençlere ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "