Okunma

Konuşmanıza Sponsor Alın


19 Şubat 2010 Cuma 08:45
Konuşmanıza Sponsor Alın

Türkiye’de, Türk Telekom ve GSM operatörlerine sunduğu katma değerli servis çözümleri ve kurumlara sunduğu kurumsal çözümleri ile dünya çapında birçok projeye imza atan Defne Bilgi İşlem, bu yıl dördüncü kez katıldığı GSMA Mobile World Congress‘te sektör temsilcileri ve teknoloji yaratıcıları ile buluştu.

3. nesil (3G) ile, önemi bir kez daha ortaya çıkan katma değerli servisler alanında çözüm ve alt yapı uygulamaları sunan Defne, fuarda telekom sektörüne yönelik 3G Video Avatar Service, 3G Video Chat&Dating, Background Music, Voice Changer, Sponsored Call, Collect Call, Roaming Service gibi ürünlerini tanıttı.

Defne Bilgi İşlem, Mobile World Congress’te yeni hizmetlerini tanıttı

Sponsorlu konuşma

Voice Changer, şaka amaçlı olarak konuşurken sesinizi değiştirmenizi sağlarken, Background Music hizmeti ile telefonda konuşurken arka planda müzik çalma hizmeti veriyor.

Hizmetler arasında belki de en ilginci kontör olmadığında da mesaj atmanızı ya da arama yapmanızı sağlayan Sponsored Call, yaş, cinsiyet gibi profil bilgileri bilinen aboneler arama gerçekleştirdiğinde profiline uygun olan bir reklamı dinlemesi ya da izlemesi karşılığında, aramanın tamamının sponsorluğunu üstlenebileceği gibi, yalnızca belirli bir sürenin maliyetini de karşılayabiliyor

:: Sponsored Call hizmeti ilginiz çekti mi?
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Konuşmanıza Sponsor Alın”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    Nasil indirebiliriz ki?

" Konuşmanıza Sponsor Alın konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Konuşmanıza Sponsor Alın ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Konuşmanıza Sponsor Alın ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "