Okunma

Konuştuğun Kadar Öde


12 Eylül 2009 Cumartesi 08:52
Konuştuğun Kadar Öde

Superonline, 10 Eylül tarihinde yürürlüğe giren sabit hatlarda numara taşınabilirliği yönetmeliğine uygun olarak, numara taşıma işlemine başladı. Superonline, kendi fiber altyapısı sayesinde numara taşıma konusunda da öncülüğünü sürdürüyor.

Superonline Fiber İnternet aboneleri bundan böyle, mevcut ev veya iş telefon numaralarını Superonline’a taşıyarak; numaralarını değiştirmeden, sabit hat ücreti ödemeden ve %50’ye varan indirimlerle konuşacaklar; konuştukları kadar ödeyecekler. Kullanıcılar, internet ve telefon hizmetleri için tek bir fatura alacaklar.

 

Superonline, halihazırda sabit telefon hattı olmayan ya da mevcut numarası ile birlikte ikinci numara talep eden kullanıcılara “SüperNumara” tahsis edecek.

 

Superonline, numarasını taşıyanlara ya da “SüperNumara” sahibi olanlara, tanışmaya özel avantajlar sunacak. Buna göre, numarasını Superonline’a taşıyan ya da “SüperNumara” alan aboneler, yılsonuna kadar hem GSM hariç diğer operatörlere her ay 100 dakika görüşme hediyesi kazanacak, hem de kendi aralarında ücretsiz ve sınırsız konuşabilecek.

:: Süpernumara sahibi olmayı düşünüyor musunuz?
yazarSDN Yazarı

Akıllı telefon, tablet, taşınabilir bilgisayar, mobil uygulamalar, donanım incelemeleri ve haberleri; kısaca Türkiye'nin en iyi teknoloji sitesi!
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Konuştuğun Kadar Öde”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    her halukarda turktelekoma sabit ücret odeniyormuş müşteri temsilcisinden ogrendiğim kadarıyla sadece ucuz görüşme imkanı olacak

" Konuştuğun Kadar Öde konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Konuştuğun Kadar Öde ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Konuştuğun Kadar Öde ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "