Okunma

Korsan Partisi Sandığa Gömüldü


21 Eylül 2010 Salı 07:30
Korsan Partisi Sandığa Gömüldü

Tüm dünyada çeşitli ülkelerde kurulan Korsan Partileri’nin ilki ve en etkilisi olan İsveç Korsan Partisi, geçtiğimiz gün ülkede yapılan genel seçimlerde büyük bir hüsran yaşadı. (İngiliz Korsan Partisi’nin Hezimeti)

Geçen yıl düzenlenen Avrupa Parlamentosu seçimlerinde %7.1 oy alarak temsil hakkı kazanan İsveç Korsan Partisi, ülkede düzenlenen genel seçimlerde yaklaşık %0,7 oranında oy alabildi. İsveç’teki %4’lük seçim barajı yüzünden Korsan Partisi meclise milletvekili gönderemedi.

 

Korsan Partisi geçen yılkı seçimlerde büyük başarı elde etmişti

Pes Etmek Yok

Pirate Bay davasından sonra kurulan ve telif hakları ve patent konularında reform yapılması gerektiğini savunan Korsan Partisi yetkilileri bu sonucu beklemediklerini ancak yılmadan 2014′teki Avrupa Parlamentosu seçimlerine hazırlanacaklarını açıkladılar.

 

:: Korsan Partisi’nin görüşlerine katılıyor musunuz?

http://forum.shiftdelete.net/sdn-haberleri-makaleleri-yeni/172439-korsan-partisi-sandiga-gomuldu-new-post.html
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Korsan Partisi Sandığa Gömüldü konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Korsan Partisi Sandığa Gömüldü ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Korsan Partisi Sandığa Gömüldü ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "