Okunma

Kota Dostu Web Siteleri


11 Şubat 2009 Çarşamba 08:48
Kota Dostu Web Siteleri

Bir zamanlar sadece birkaç KB boyutunda olan web siteleri, artık devasa görseller, Flash tabanlı animasyonlar ve benzeri içerikler nedeniyle hızlı bir bağlantıyla bile açılırken bekletebiliyor.

Eğer bir web sitesinde tek ilgilendiğiniz metin ise, sitenin süslü giysilerini çıkarıp, sadece metin tabanlı bir sayfa haline getiren IYHY‘yi sık kullanılan siteleriniz arasına eklemenizde fayda var.

Kota Tasarrufu

Web tabanlı bir vekil sunucu gibi işlev gören IYHY, internet sitelerini tüm resim ve animasyonlardan ayıklayarak çok daha hızlı açılan, kota dostu ve sadece yazıların bulunduğu bir sayfa haline getiriyor.

Hem dikkatinizi toparlayabilmeniz, hem düşük hızlarda bile sorunsuz web sörfü yapabilmeniz ve hem de kota tasarrufu sağlamanız için IYHY ideal bir servis. Türkçe siteleri kullanırken, karakter kodlamalarını Unicode biçimine çevirmeyi ihmal etmeyin.


:: Kota dostu SDN ::

:: Web sitelerindeki animasyon ve resimleri gerekli buluyor musunuz?

Bilgi İçin : IYHY
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

3 yorum - “Kota Dostu Web Siteleri”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    Türçe karekterleri desteklemiyor ve yazılar okunamaz hale ***** sitelerinde görseller özellikle bir konua dikkat cekmek içn kullanılıyor. Güzel bir uygulama değil

  2. SDN Okuru dedi ki:

    Vallaha güzel bişi başarılarınızın devamını dilerim çok güzel bir ***** siteyi bulduldan beri bilgisayarımla barıştım.:P

  3. SDN Okuru dedi ki:

    rss okuyucularıda kotada etkili olur

" Kota Dostu Web Siteleri konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Kota Dostu Web Siteleri ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Kota Dostu Web Siteleri ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "