Okunma

Koyuncu, Büyümeye Devam Ediyor


26 Aralık 2008 Cuma 15:46
Koyuncu, Büyümeye Devam Ediyor

General Electric ARITECH güvenlik çözümleri ürünleri, Koyuncu Elektronik ile artık Türkiye pazarına sunuluyor. 100 ülkede faliyet gösteren General Electric ARITECH ürün ailesinde bulunan CCTV, yangın algılama, kartlı geçiş ve güvenlik sistemleri ile bu sistemlerin entegrasyonunu sağlayan Alliance yazılımları platformu, Koyuncu Elektronik tarafından piyasaya sunulacak.

General Electric ve Koyuncu Elektronik işbirliği, güvenlik sektöründe yüksek kaliteli ürün ve hizmetler ile Türk tüketicisinin hayat standardını daha üst seviyeye çıkarma konusunda önemli bir adım atıyor.

:: Haber ile ilgili düşüncelerinizi forumda paylaşın.
yazarRuşen Göbel

Teknolojiye olan ilgisini ve bilgisini SDN okurlarıyla paylaşmaya hazır olan Ruşen, aynı zamanda sıkı bir iOS takipçisi.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Koyuncu, Büyümeye Devam Ediyor”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    İşte budur! Distiliği alınacaksa böyle bir markanın alınması gerekirdi. Koyuncuya tebrikler!

" Koyuncu, Büyümeye Devam Ediyor konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Koyuncu, Büyümeye Devam Ediyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Koyuncu, Büyümeye Devam Ediyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "