Kriz, Dell’enmedi!


24 Kasım 2008 Pazartesi 02:41
Kriz, Dell’enmedi!

Medyanın gündeminde olan ve tüm dünyada etkisini gösteren kriz, bazı markaların yanından bile geçmiyor. En eski teknoloji devlerinden biri olan Dell, 2008‘in üçüncü çeyreğine ait finansal istatistiklerini açıkladı. Firma, hem bir önceki çeyreğe hem de 2007‘ye göre gelirlerini ciddi anlamda artırmış durumda. Dell, borsada %9 büyüyerek değerini 15,2 milyar dolara çıkardı. Bu başarının mimarı olan Dell‘in CEO‘su Michael Dell; gelişen ve değişen ekonomilere ayak uydurmak için yoğun çaba sarfettiklerini ve bu çabanın sonunda da başarıyı elde ettiklerini açıkladı.

:: Yoksa bu kriz, sanal mı? Forumda tartışalım.
yazarHakkı Alkan

ShiftDelete.Net'in kurucusu olan ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; kişisel sitesi hakkialkan.com üzerinden de blog güncellemektedir. 
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Kriz, Dell’enmedi! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Kriz, Dell’enmedi! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Kriz, Dell’enmedi! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "