Okunma

Küçük İşletmelere Kaspersky Güvencesi


28 Temmuz 2009 Salı 06:32
Küçük İşletmelere Kaspersky Güvencesi

Çalışan sayısı 10 veya daha az sayıda olan işyerleri ülkedeki toplam istihdamın %94,94‘ünü sağlıyor olmalarına rağmen bunların çok azı uzman bilişimci personele sahip. 2008 yılı kayıtlarına göre zararlı yazılımlar yüzde 300 artış gösterdi ve bu artışla paralellik gösteren siber suçlardan en fazla küçük ölçekli işletmeler etkilendi.

Kaspersky Small Office Security işletmelere bilgisayar sistemlerini, dosyalarını, ağlarını, e-postalarını ve en önemlisi piyasadaki itibarlarını siber suçlara karşı kolayca korumalarını sağlıyor. Kolay kurulum ve otomatik güncelleme özellikleri sayesinde IT konusunda uzman olmayan kişiler bile programı çalıştırıp IT güvenliği konusunu Kaspersky’ye bırakabilirler.

 

Küçük işletmeler, Kaspersky Small Office Security ile bilişim güvenliği konusunda rahat bir nefes alacak ve faaliyet gösterdikleri iş alanına odaklanabilecekler.

 

Kaspersky Small Office Security başarılı küçük işletmelerle beraber büyüyebilecek şekilde tasarlandı. Ürün başlangıç olarak 5 bilgisayar ve 1 sunucu lisansı içeren bir paket olarak sunuluyor. Gerektiği taktirde 5 lisanslık bir genişleme paketi ile yeni kullanıcılar sisteme eklenebiliyor. Kaspersky güvenlik yazılımına yapılan yatırım gelecekteki yeni sürümleri içeren bedava güncellemeler ile de korunuyor.

:: Şirketiniz hangi güvenlik yazılımını kullanıyor?

{AUTHOR}
{ARTICLE_LINK}
yazarSDN Yazarı

Akıllı telefon, tablet, taşınabilir bilgisayar, mobil uygulamalar, donanım incelemeleri ve haberleri; kısaca Türkiye'nin en iyi teknoloji sitesi!
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yorum yazın

Geri bildirim