Okunma

Kullan At Telefonlar Yolda


12 Mayıs 2008 Cumartesi 21:00
Kullan At Telefonlar Yolda
Şu an için 20 dolar civarında bir fiyata satılması planlanan ve kullan at olarak isimlendirilen telefonlar, üzerlerinde ekran bile barındırmıyor. Sadece GSM hattına bağlanıp görüşme yapmanızı sağlıyorlar. Hatta numaraları elle çevirmeniz gerekiyor. Diğer taraftan, yedekte bir iletişim aygıtı bulunması açısından oldukça önemli bir görevi yerine getirdiklerini söyleyebiliriz.

Bu telefonların SIM kart barındırıp barındırmayacakları veya bir işletmeciye bağlı kalıp kalmayacakları konusunda son sözü satıcılar söyleyecekken, en kötü ihtimalle 112 (Avrupa) veya 911 (ABD) gibi acil çağrı numaraları hiçbir işletmeciye gerek olmaksızın aranabiliyor.

Bilgi için: Hop-On
Yazan: Berkin Bozdoğan
SDN – http://shiftdelete.net
yazarVolkan Bilgin

14 yıldır profosyonel olarak bilişim sektöründe çalışan Volkan tam bir teknoloji meraklısı, sinema tutkunu, oyun bağımlısı. Bir çok teknolojinin çıkışına şahitlik eden Volkan ayrıca müzik, resim ve heykelle de uğraşıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yorum yazın

7 yorum - “Kullan At Telefonlar Yolda”

 1. SDN Okuru dedi ki:

  çok saçma boş israf bencede…….

 2. SDN Okuru dedi ki:

  çok saçma birşey zaten o fiyata bi telefon alabilirsiniz üstelik sım kartta takabilirsiniz

 3. SDN Okuru dedi ki:

  cok saçma bişey ben bi tlf satıcısı olarak cok sacma buluyom o fiyata bende ikinci el renkli ekran tlf var 🙂 size soruyom arkadaslar siz olsanız onumu alıp atarsınız yoksa bendeki ikinci el olan renkli ekranı mı alıp kullanırsınız ?…

 4. SDN Okuru dedi ki:

  saçma bence…

 5. SDN Okuru dedi ki:

  Dünya bu gidişle elektronik çöplüğü olacak!…

 6. SDN Okuru dedi ki:

  saçma bişey… telefon kulübesi diye bi şey var. herşeyin kullan at’ını yaparsak… üstelik 20 dolar olcakmış zaten normal telefonlar ondan çok pahalı değil hatta aynı fiyata cep telefonu var……

 7. SDN Okuru dedi ki:

  İLGİNÇ BİR UYGULAMA…

Geri bildirim