Okunma

Kutularla Vakit Kaybetmeyin


02 Aralık 2008 Salı 16:38
Kutularla Vakit Kaybetmeyin

Henüz deneysel aşamada olsa da, işlevini fazlasıyla yerine getiren Mozilla Firefox eklentisi CheckBoxMate, çeşitli seçenekler için sürekli kutucuk işaretlemesi gerekenler için bire bir. CheckBoxMate‘i kurduktan sonra, birden fazla kutucuğu işaretlemek için hepsine tıklamak yerine tek yapmanız gereken, farenin tuşuna basılı tutup, istediğiniz kutucukları içine alan bir çerçeve oluşturmak. Özellikle Gmail ile başarılı bir performans sergileyen eklenti, test aşamasında olduğu için her siteyle aynı randımanı sağlamıyor.

:: CheckBoxMate’i Firefox’a eklemek için tıklayın.

:: Eklentiyle ilgili görüşlerinizi forumda paylaşın.

Bilgi İçin : Mozdev.org
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

3 yorum - “Kutularla Vakit Kaybetmeyin”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    gereksiz die düşünmekteyim

  2. SDN Okuru dedi ki:

    gmailde de calismadi

  3. SDN Okuru dedi ki:

    g mail için shif tuşunu basılu tutarsanız iki tuş arasındakileri doldurur

" Kutularla Vakit Kaybetmeyin konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Kutularla Vakit Kaybetmeyin ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Kutularla Vakit Kaybetmeyin ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "