Okunma

Video İzlemeyi Sevenlere: Kylo


26 Kasım 2010 Cuma 09:00
Video İzlemeyi Sevenlere: Kylo

Kylo’yu diğer tarayıcılardan ayıran en önemli özelliği sadece video izlemek için yapılmış olması. İnternet üzerinden videoları daha rahat bir şekilde izlemenizi sağlayan Kylo, tüm tarayıcılardan farlı bir şekilde çalışıyor. Tüm işletim sistemleri üzerinden çalıştırılabilen Kylo, video severler için hazırlanmış muhteşem bir tarayıcı.

 

 

Büyük tuşları ile dikkat çeken Kylo’nun arka planı tamanen siyah. Bu sayede video izlerken gözlerinizi yormuyor. Ayrıca YouTube, Amazon, Fox gibi İnternet üzerindeki popüler video paylaşım sitelerinin her biri için bir tuş bulunduruyor. İsterseniz bu tuşları değiştirebilir veya eklemeler yapabilirsiniz.

 

 

Mümkün olunduğu kadar az tık ile video izleyebilmeyi amaçlayan Kylo, Firefox’tan geliştirilerek hazırlanmış. Adres çubuğu Google, Bing gibi arama motorları ile uyumlu. Bu bölümde kendi klavyesi bulunuyor ve adres çubuğu tıkladığınızda büyüyor.

Video severler için hazırlanan Kylo’yu buradan indirebilirsiniz.

:: Sizce Kylo nasıl bir tarayıcı?
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Video İzlemeyi Sevenlere: Kylo konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Video İzlemeyi Sevenlere: Kylo ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Video İzlemeyi Sevenlere: Kylo ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "