Okunma

L4D 2, Dark Carnival Görüntülendi


05 Eylül 2009 Cumartesi 06:17
L4D 2, Dark Carnival Görüntülendi

Left 4 Dead‘in özellikle multiplayer modu sayesinde yakaladığı başarıyı devam ettirmek isteyen Valve, serinin devamı olan Left 4 Dead 2‘yi 20 Kasım’da oyun severler ile buluşturmaya hazırlanıyor. Bu arada heyecan seviyesini de yüksek tutmaya çalışan firma, yayınladığı yeni resimler ile de bunu başarıyor gibi görülüyor.

Yapımda bulunan beş campaign görevinden üçüncüsü olan Dark Carnival‘a ait görüntülerden biri yükleme ekranına aitken, diğer beş resim ise bölüm içi görüntülerden oluşuyor. PC ve Xbox 360 platformları için eş zamanlı piyasada olacak olan Left 4 Dead 2, Steam‘de 3 gün öncelikli olarak 17 Kasım’da indirime sunulacak.

:: Oyunları Steam’den ediniyor musunuz?
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" L4D 2, Dark Carnival Görüntülendi konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere L4D 2, Dark Carnival Görüntülendi ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda L4D 2, Dark Carnival Görüntülendi ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "