Okunma

LaCie Multimedya Disk İnceleme


27 Ağustos 2009 Perşembe 18:00
LaCie Multimedya Disk İnceleme

Bilgisayarlarında dev film arşivi yapanların sayısı son zamanlarda iyice arttı. İnternet hızlarının da artmasıyla arşivler genişledi. Ancak bilgisayarda bulunan filmeri monitörde seyretmek her zaman çok keyifli olmayabiliyor. Keşke şu filmleri televizyonun rahatlığında izleyebilsem dediğiniz anlar oluyordur.

Bu durumdan siz de şikayetçiyseniz, LaCie LaCinema Classic’i beğeneceğinizi düşünüyoruz. 500 GB’lık kapasitesi, uygun boyutları, sade tasarımı ve upscale özelliği ile bu ürün bilgisayarınızda bulunan filmleri televizyonda izleme keyfini sizlere yaşatabilecek. İsterseniz şimdi bu ürünün neler yapabildiğini daha yakından görelim.

#2009_08_27_Lacia_Lacinema.mp4 #

Teknik Özellikler

LaCie LaCinema Classic

Multimedya Sabit Disk

Boyutlar: 117 x 193 x 45 mm
Ağırlık: 950 gr
TV Sistemi: PAL / NTSC
Video bağlantısı: Composite video, HDMI
Ses bağlantısı: Stereo, dijital coaxial SPDIF, HDMI v1.1
Video biçimleri: MPEG-4 AVI, XviD, DivX
Ses biçimleri: MP3, WMA
Fotoğraf biçimleri: JPEG

Bilgi için:
Web: http://www.index.com.tr/
Fiyat: 300 TL

:: Bu ürün ile filmlerinizi televizyonda seyretmek ister misiniz?
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" LaCie Multimedya Disk İnceleme konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere LaCie Multimedya Disk İnceleme ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda LaCie Multimedya Disk İnceleme ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "