Okunma

Left 4 Dead 2 Demo Ufukta


24 Eylül 2009 Perşembe 09:42
Left 4 Dead 2 Demo Ufukta

Öyle görülüyor ki Left 4 Dead 2 piyasaya çıkmadan önce deneyimleme şansına sahip olacağız. Keza 17 Kasım tarihinde piyasada olacak olan Left 4 Dead 2’den önce, 27 Ekim tarihinde yapımın demosu oyun severler ile buluşacak.

Valve tarafından yapılan resmi duyuru ile açıklanan çıkış tarihi dışında, demonun hangi platformlar için kullanıma sunulacağına dair bir bilgilendirmede bulunulmadı. Geçtiğimiz yaz esnasında Valve tarafından oyunu ön sipariş edenler için demonun daha erken sunulacağı açıklanmıştı. Keza gelen son bir habere göre ön sipariş veren kullanıcıların demoya daha erken kavuşacağı Valve tarafından da doğrulandı.

:: L4D 2 demo’yu deneyecek misiniz?
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Left 4 Dead 2 Demo Ufukta konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Left 4 Dead 2 Demo Ufukta ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Left 4 Dead 2 Demo Ufukta ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "