Okunma

Lego Tasarlamak İster misiniz?


16 Kasım 2008 Pazar 12:00
Lego Tasarlamak İster misiniz?

Her şeyin sanallaştığı şu dönemde Lego‘lar da bilgisayarımızdaki yerini aldı. Bizzat Lego firması tarafından yayınlanan ücretsiz LEGO Digital Designer adlı yazılım, 3 boyutlu Lego tasarımları hazırlamanıza imkan sağlıyor. Son sürümüyle daha başarılı bir arayüz, daha geniş parça seçeneği, daha düşük işlemci ve bellek kullanımı sunan Lego Digital Designer, kolay anlaşılan bir yapıya sahip. Tasarımınıza son şeklini verdiğinizde resim olarak kaydedebilir, çıktısını alabilir ve hatta Lego’ya gerçeği için sipariş verebilirsiniz. Sadece 22 MB‘lık bu eğlenceli yazılımı indirmek için buraya tıklayın.

:: Yaptığınız tasarımları forumda paylaşın.

Bilgi İçin : Lego
Yazan : Erhan Kahraman
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Lego Tasarlamak İster misiniz? konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Lego Tasarlamak İster misiniz? ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Lego Tasarlamak İster misiniz? ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "