Okunma

Leyleği Havada Görenlere


13 Temmuz 2009 Pazartesi 15:50
Leyleği Havada Görenlere

Traveler 515 Laser‘ın üst kısmında bulunan Smart IE Search ve Flip 3D tuşları sayesinde fare kullanımı yepyeni bir boyuta taşınıyor. Smart IE Search sayesinde bir kelimeyi tek bir tıklama ile İnternet’te aratabiliyorsunuz. Hızlı çalışma açısından çok önemli olan bu fonksiyonun yanı sıra Flip 3D tuşu, açık olan bütün pencerelerin üç boyutlu bir görüntüsünü oluşturabiliyor. İşlevsel olduğu kadar görsel açıdan da etkileyici olan bu özellikler Traveler 515 Laser fareyi benzerlerinden farklı kılıyor.

Özellikle dizüstü bilgisayar kullanıcılarına yönelik olarak üretilmiş olan Traveler 515 Laser fare, yenilikçi teknolojik özellikleri, kolay taşınabilirliği ve her iki elle kullanıma uygun tasarımıyla göz dolduruyor.

 

Gelişmiş lazer motoru sayesinde mevcut optik farelerden çok daha yüksek bir izleme performansı sunan Traveler 515 Laser ile 800 dpi ve 1600 dpi çözünürlükte çalışmak mümkün. USB arabiriminden bağlanan bu fare 106 gr ağırlığında. 40 x 19 x 54 mm boyut değerine sahip olan Genius, Windows Vista/ XP/ 2003 / 2000 ve Macintosh OS X 10.2.8+ işletim sistemlerinde çalışabiliyor.

:: Dizüstünüz için hangi fareyi kullanıyorsunuz?
yazarSDN Yazarı

Akıllı telefon, tablet, taşınabilir bilgisayar, mobil uygulamalar, donanım incelemeleri ve haberleri; kısaca Türkiye'nin en iyi teknoloji sitesi!
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Leyleği Havada Görenlere konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Leyleği Havada Görenlere ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Leyleği Havada Görenlere ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "