Okunma

LG Electronics Gaza Bastı!


29 Ocak 2009 Perşembe 15:31
LG Electronics Gaza Bastı!

Formula 1 ve LG Electronics arasında imzalanan üst düzey işbirliği uyarınca LG, Formula 1‘in resmi tüketici elektronik sistemleri, cep telefonu ve veri işlemcisi olarak özel unvanlara ve pazarlama haklarına sahip oldu. Anlaşma 2009 yılı Ocak ayı itibariyle yürürlüğe girdi.

 

“Formula 1, kesinlikle teknolojik yenilik, stil ve tasarımın doruk noktasını temsil ediyor ki bu, aynı zamanda bizim de LG Electronics markası için benimsediğimiz vizyondur” diyen LG Electronics‘in Pazarlamadan Sorumlu Başkanı Dermot Boden sözlerini şöyle sürdürdü: “F1’in heyecanı ve enerjisine hiçbir spor dalı yaklaşamaz ve biz de LG’de aynı tutku ve enerjiyi hissediyoruz.”

Formula 1 Grubu İcra Kurulu Başkanı Bernie Ecclestone ise yaptığı konuşmada “LG kendi alanında bir lider; yenilikleri ve mükemmel özellikleri şık bir paket dâhilinde sunan, üstün teknoloji alanında bir öncü. Formula 1 de tamamen bundan ibaret. LG ile ortak çok noktamız var. İş birliğimize başlamaktan dolayı çok heyecanlıyım. LG’nin bize sunacağı teknolojik çözümleri de sabırsızlıkla bekliyorum” dedi.

 

 

Formula 1‘in resmî veri işlemcisi olan LG, Formula 1 organizasyonlarındaki resmi canlı takip hizmeti ve verilerle ilgili TV grafiklerinde yer alacak. Marka aynı zamanda Formula 1 markasıyla bağlantılı olarak dünya çapında kapsamlı bir üst düzey pazarlama hakkı paketinin de sahibi olacak.

:: LG sizce Formula 1’e iyi bir sponsor olabilir mi?

Bilgi İçin:  LG
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" LG Electronics Gaza Bastı! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere LG Electronics Gaza Bastı! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda LG Electronics Gaza Bastı! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "