Okunma

LG Şeffaflığı Seçti


18 Haziran 2009 Perşembe 05:20
LG Şeffaflığı Seçti

LG KM900 Arena adlı üründen bildiğimiz 3 Boyutlu S-Class arayüzüne sahip olan GD900 Crystal, sezgisel kullanımı ile eşsiz bir telefon. Bu ürünü kullanabilmek için dokunmatik ekrana kısa yol harflerini çizmeniz gerekiyor. Örneğin dokunmatik ekrana M harfi çizdiğinizde müzik oynatıcısını başlatabiliyorsunuz. Samsung buna benzer özellikli bir telefonu (S8000 Jet) geçen günlerde tanıtmıştı. Fakat GD900 Crystal sadece bu özelliği ile ilgi çekmiyor. Kayar kapaklı olan LG’nin altındaki tuş takımı, daha önce hiçbir telefonda görmediğimiz ilginçlikte. GD900 Crystal, şeffaf tuş takımı ile kendisini farklılaştırıyor.

 

Şeffaf tuş takımı bu ürüne oldukça büyük bir hava katıyor.

 

GD900 Crystal donanım birleşenleri ile de ilgi çekiyor. 8 MP kameraya sahip olan bu ürün, Multitouch dokunmatik ekran teknolojisine uyumlu ve el yazılarını da tanımlayabiliyor. HSDPA ve WLAN teknolojilerinin yanı sıra 32 GByte‘a kadar yükseltilebilen, 1.3 GByte‘lık bir hafızaya sahip. Multitouch özelliğini kullanmak istemeyen kullanıcılar, kapağın altında yer alan şeffaf QWERTY tuş takımına geçebiliyorlar.

GD900 yurt dışında 519 Euro‘dan satışa sunulacak. Bu ürünün Türkiye fiyatı hakkında henüz bir bilgi yok.

:: GD900 Crystal ilginizi çekti mi?
yazarSDN Yazarı

Akıllı telefon, tablet, taşınabilir bilgisayar, mobil uygulamalar, donanım incelemeleri ve haberleri; kısaca Türkiye'nin en iyi teknoloji sitesi!
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" LG Şeffaflığı Seçti konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere LG Şeffaflığı Seçti ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda LG Şeffaflığı Seçti ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "