Okunma

LG’nin İlk Android’lisi


10 Mart 2010 Çarşamba 15:50
LG’nin İlk Android’lisi

LG Electronics Android işletim sistemine sahip ilk akıllı cep telefonu LG GW620’yi duyurdu. Firmanın Windows Mobile 7’ye sahip modeller sunacağı da söyleniyordu.

LG GW620′nin Sosyal Ağ Hizmetleri Yöneticisi (SNS Manager) sayesinde kullanıcılar, kolayca arkadaşlarının durumunu kontrol edebiliyor, yorum bırakabiliyor veya kendi sosyal ağ sitelerini uzaktan güncelleyebiliyor.

LG GW620′de ayrıca Otomatik Yüz Etiketleme (Auto Face-Tagging) ve Yüzden Eyleme (Face To Action) teknolojileri bulunuyor. Kullanıcılar, arkadaşlarının yüzünü fotoğrafta etiketleyerek, sadece ekrandaki yüze dokunarak bir siteye fotoğraf yükleme ya da SMS, MMS veya ses yoluyla bağlantı kurma gibi çeşitli uzaktan fonksiyonları gerçekleştirebiliyor.

LG’nin ilk Android’li modeli LG GW620

QWERTY klavye ve 5 MP kamera

Kayarak açılan, 5-satırlı QWERTY klavye ve mevcut en hızlı web tarayıcılardan biri, internette hızlı gezinme ve video aktarımıyla birlikte sevilen her Google uygulamasının el altında bulunmasını sağlıyor.

5-megapiksel AF (Otomatik Odaklama) fotoğraf makinesi ve yüksek çözünürlüklü video kaydedicinin yanı sıra cihaz DivX ve Xvid destekli dinamik HVGA 3-inç LCD ekran ile birlikte 3,5 mm ses soketi özelliklerini de sunuyor.

:: LG marka telefon kullandınız mı?

LG GW620’nin Sosyal Ağ Hizmetleri Yöneticisi (SNS
Manager) sayesinde kullanıcılar, kolayca arkadaşlarının durumunu kontrol
edebiliyor, yorum bırakabiliyor veya kendi sosyal ağ sitelerini uzaktan güncelleyebiliyor.
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" LG’nin İlk Android’lisi konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere LG’nin İlk Android’lisi ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda LG’nin İlk Android’lisi ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "