Okunma

LimeWire Torrent İşine Girdi


06 Temmuz 2009 Pazartesi 15:18
LimeWire Torrent İşine Girdi

En çok kullanılan paylaşım programlarından LimeWire için yayınlanan son beta sürüm, yazılımın torrent ile ilgilenen bölümlerinde önemli iyileştirmeler içeriyor. LibTorrent motoruna geçiş yapan LimeWire, IPv6, Mainline DHT, UDP izleme ve HTTP seeding‘in yanı sıra, yerel kullanıcı keşfi ve kullanıcı değişimi(PEX) özelliklerine kavuştu.

Yaklaşık 140.000 bittorrent kullanıcısından sadece 43‘ünün torrent paylaşımları için LimeWire‘ı kullanıyor olması, geliştirme ekibini harekete geçirmiş anlaşılan. Peki sizce LimeWire’dan iyi bir torrent istemcisi olabilir mi?

:: LimeWire 5.2.4 Beta sürümü indirin.

:: LimeWire’ı torrent için kullanıyor muydunuz?

Bilgi İçin : LimeWire
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

3 yorum - “LimeWire Torrent İşine Girdi”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    bence ilk olarak yapılması gereken upload ve download ayarlarının yapılabilmesi her dosya ve tüm dosyalar için ayrı ayrı sahsen ben bu yüzden kullanmıyorum kullanacak olsam bile upload limiti kafasına göre olunca netteki bütün iştahımız kacıyor bunu düzenleyecek programlar var ama limewire ekibi düzenlese daha bi güzel olabilir tabii ki..!

  2. SDN Okuru dedi ki:

    gereksiz =) flashget de de torrent var opera da da ama öylesine fazlalık olsun diye var vuze veya utorrent ile yarışamaz

  3. SDN Okuru dedi ki:

    önerdiğiniz programin yeni versyonu göstermiş olduğunuz resimdeki gibi değil esk versyonunu koymuşsunuz

" LimeWire Torrent İşine Girdi konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere LimeWire Torrent İşine Girdi ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda LimeWire Torrent İşine Girdi ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "