Okunma

LinkedIn Artık Türkçe


22 Haziran 2011 Çarşamba 06:50
LinkedIn Artık Türkçe

Dünya çapında sosyal ağları kullanan ikinci millet olmamız Türkiye‘yi müthiş bir pazar haline getirdi. Önce Facebook‘un Türkiye için yatırımlar yapması daha sonra ise Twitter‘ın Türkçe desteğiyle birlikte sosyal ağların ülkemize gösterdikleri önem kanıtlanmış oldu.

Bugün ise sosyal ağ dünyasında kendine özel bir yeri olan LinkedIn de Türkçe dil desteğini sunduğunu duyurdu. Kariyer bazlı sosyal olarak nitelendirebileceğimiz LinkedIn sayesinde insanlar kendilerine yeni işler bulabiliyor.

Hangi Sektörler En Çok Kullanıyor?

Çalışmak istedikleri şirketteki insanlardan kendilerine ağ kurabilen üyeler böylece yeni iş yerine girerken referans kazanabiliyor.

Dev bir CV sosyal ağı olan LinkedIn, Türkiye‘de profesyonel çevreceler de yaygın olarak kullanılıyordu. LinkedIn raporlarına göre ülkemizde, bankacılık, telekomünikasyon ve eğitim sektörü bu sosyal ağ sitesini en çok kullanan iş grupları. Siteye bu adresten ulaşabilirsiniz.

:: LinkedIn’de hesabınız yoksa bundan sonra açmayı düşünüyor musunuz?

 

 
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" LinkedIn Artık Türkçe konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere LinkedIn Artık Türkçe ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda LinkedIn Artık Türkçe ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "