Okunma

LinkedIn Grup Sayfaları Yenilendi


23 Ağustos 2013 Cuma 07:30
LinkedIn Grup Sayfaları Yenilendi

Dünyanın en büyük iş  ağı LinkedIN tasarıma yönelik bazı değişimleri hayata geçirdi. Sitenin en çok kullanılan özelliklerinden biri olan “gruplar” sayfasının tasarımı yenilendi. Yeni tasarımda kullanıcı içeriklerini ön plana çıkaracak düzenlemeler dikkat çekiyor.

Grup  gönderilerine yapılan kullanıcı yorumlarının daha kolay görülebildiği yeni tasarımda, grup moderatörlerine de sayfanın üst kısmında yer alan grup görselini değiştirme olanağı sunuyor. Şirket tarafından yapılan açıklamada bu yeniliklerin “kullanımı daha kolay ve  daha basit” bir LinkedIN sayfası yapma yolundaki devam eden çabaların bir parçası olduğu vurgulandı.

Hali hazırda 200’den fazla ülkede hizmet veren ve 225 milyon kullanıcıya sahip LinkedIN, dünya çapında ayda 178.4 milyon kişi tarafından ziyaret ediliyor.

:: LinkedIN profesyonel iş  ağına üye misiniz?

 

 
yazarAzim Köse

Ege Üniversitesi, Sinema TV Bölümü Yüksek Lisans mezunu olan Azim, 4 yıldır farklı mecralarda teknoloji hakkında haberler ve makaleler yazıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “LinkedIn Grup Sayfaları Yenilendi”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    Ne zaman? bizde bir değişiklik yok?

" LinkedIn Grup Sayfaları Yenilendi konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere LinkedIn Grup Sayfaları Yenilendi ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda LinkedIn Grup Sayfaları Yenilendi ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "