Okunma

LinkedIn’den Paylaş Butonu


01 Aralık 2010 Çarşamba 09:30
LinkedIn’den Paylaş Butonu

İş dünyasının dünyaca popüler ağı LinkedIn, diğer sosyal ağların gerisinde kalmayarak paylaş butonunu yayınladı. Daha önceden Facebook, Twitter ve daha pek çok sosyal platformun hazırlamış olduğu paylaş servisi herhangi bir şeyi sosyal ağdaki profilinizde paylaşmanızı sağlıyor.

 

 

İş dünyasında birçok üst düzey yönetici ve birçok çalışanın kullandığı LinkedIn ile iş hayatı ile ilgili her şeyi paylaşabiliyorsunuz. Birçok üst kurum ve kuruluş ile haberleşebilir ve işiniz ile ilgili gelişmeleri yakından takip edebilirsiniz. Yayınlanan yeni serviste ise kullanılmak üzere 3 farklı düğme bulunuyor. Yeni servisi Mashable gibi popüler web siteleri uygulamaya başlamış bile.

:: LinkedIn kullanıyor musunuz?
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" LinkedIn’den Paylaş Butonu konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere LinkedIn’den Paylaş Butonu ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda LinkedIn’den Paylaş Butonu ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "