Okunma

LinkedIn’e Başvuru Butonu Geldi


27 Temmuz 2011 Çarşamba 13:45
LinkedIn’e Başvuru Butonu Geldi

İnternet kullanıcıları uzun zamandır gerek iş arkadaşlarıyla aynı çatı altında toplanmak, gerekse de iş çevresini genişletmek için LinkedIn web sitesini kullanıyordu. Özellikle yeni iş imkanı sağlamak isteyen kullanıcılar, pazartesi günü yayınlanan yeni bir eklenti sayesinde LinkedIn üzerinden doğrudan iş başvurusunda bulunabiliyor.

Firmalar, artık kendi web sitelerine Apply with LinkedIn (LinkedIn ile başvur) butonu koyabiliyor. LinkedIn’in kendisiyle birlikte Netflix, LivingSocial, Photobucket, Concur subsidiary, GazeHawk, Much on Me, Foodspotting, TripIt ve Formative Labs gibi pek çok site Apply with LinkedIn butonunu kullanmaya başladı bile. Taleo, Lumesse ve Kenexa isimli online iş başvurusu sağlayan firmalar da yakında Apply with LinkedIn özelliğini sitelerine entegre edeceğini duyurdu.

Kullanıcılar bu butona tıkladıktan sonra isterlerse önce profillerini güncelleyebiliyor. Bu işlemden sonra da Submit Application butonuna tıklayarak iş başvurusu işlemini tamamlıyor. 

:: LinkedIn’in başvuru butonu özelliğini beğendiniz mi?

 
yazarAtalay Keleştemur

Web uygulamaları geliştirmekten, yazı yazmaktan ve Linux kullanmaktan keyif alan bir açık kaynak gönüllüsü. Ayrıca boş zamanlarında bol bol LOTRO oynuyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" LinkedIn’e Başvuru Butonu Geldi konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere LinkedIn’e Başvuru Butonu Geldi ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda LinkedIn’e Başvuru Butonu Geldi ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "