Okunma

Linux’u Nasıl Tanıtırsınız?


24 Aralık 2008 Çarşamba 15:45
Linux’u Nasıl Tanıtırsınız?

Linux’a olan bağlılığınız şimdi de sizi Japonya’ya ücretsiz götürüyor. Linux Foundation, özellikle Apple‘ın reklamlarından tanıdığımız “I’m a Mac” sloganını kendi işletim sistemine uyarlayarak, “I’m Linux” temalı ve 60 saniyeyi geçmeyecek amatör video reklamlarını gönderebileceğiniz bir etkinlik başlattı. Kazanan ise mart ayında Japonya’da düzenlenecek Linux Foundation Collaboration Summit etkinliğine katılma hakkıına kavuşacak. Videonuzda diğer işletim sistemlerine atıfta bulunmak zorunlu şart değilken, kimsenin Windows ya da Mac OS X’e ‘giydirme’ fırsatını kaçıracağını sanmıyoruz. Etkinliğin detaylarını burada bulabilirsiniz.

:: Linux olsanız kendinizi nasıl ifade edersiniz?

Bilgi İçin : Linux Foundation
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Linux’u Nasıl Tanıtırsınız? konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Linux’u Nasıl Tanıtırsınız? ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Linux’u Nasıl Tanıtırsınız? ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "