Okunma

Ondan hızlısı yok


10 Şubat 2009 Salı 19:38
Ondan hızlısı yok

Bu yeni yazıcının üretimini, Royal Philips Electronics ve Lite-On IT Corporation’un ortak olduğu PLDS şirketi üstlenecek. Sözü edilen ürün üç farklı modelde bulunabilecek.
Bize gelen bilgilere göre iHAS324 olarak adlandırılan bir model SATA arabirimine sahip olacak ve SmartErase özelliğini destekleyecek. iHAP424 olarak adlandırılan ikinci bir model ise PATA arabirimini destekleyecek ve LightScribe özelliğini de üzerinde barındıracak.


Lite-On sonunda dünyanın en hızlı DVD yazıcısını üretmeye başardı.

 

Lite-On’un üçüncü yazıcısı bu senenin Mart veya Mayıs aylarında piyasaları süsleyecek. iHAS624 adını taşıyacak olan bu ürün SmartErase ve LightScribe özelliklerinin yanı sıra LabelTag fonksiyonuna da sahip olacak.
yazarSDN Yazarı

Akıllı telefon, tablet, taşınabilir bilgisayar, mobil uygulamalar, donanım incelemeleri ve haberleri; kısaca Türkiye'nin en iyi teknoloji sitesi!
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Ondan hızlısı yok”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    fiyatı nerelerdeki usta film/müzik marketler için çok iyi bir haber bencee

" Ondan hızlısı yok konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Ondan hızlısı yok ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Ondan hızlısı yok ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "