Okunma

Live Messenger’dan 10. Yıl Hediyesi


24 Temmuz 2009 Cuma 09:16
Live Messenger’dan 10. Yıl Hediyesi

10 yaşına giren Windows Live Messenger, eski adıyla MSN Messenger ile ilgili bazı şaşırtıcı gerçekleri geçtiğimiz günlerde sizlerle paylaşmıştık. Resmi Windows Live sitesinde yer alan 10. yıl ücretsiz hediye paketi de etkinlikler kapsamında kullanıcılara sunuldu.

Ancak bu paketle en büyük mutluluğu Microsoft yaşayacak gibi görünüyor. Zira paketi indirirken Internet Explorer 8‘in, kurulum esnasında ise Bing‘in reklamı yapılıyor ve hem arama motoru, hem de tarayıcı olarak Microsoft ürünlerine geçiş tavsiye ediliyor. Bakalım 10. yıl hediye paketi, Bing ve IE8’in kullanıcı kitlesini genişletebilecek mi.

:: Ücretsiz hediye paketini bu sayfadan indirebilirsiniz.

:: Live Messenger’ın yeni temasını beğendiniz mi?

Bilgi İçin : Windows Live
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

2 yorum - “Live Messenger’dan 10. Yıl Hediyesi”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    iğrenç!

  2. SDN Okuru dedi ki:

    Bedava verdiği bir ürünün kurulumunda bedava verdiği diğer ürünlerinin reklamını yapıyor. Gayet doğal bir durum.

" Live Messenger’dan 10. Yıl Hediyesi konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Live Messenger’dan 10. Yıl Hediyesi ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Live Messenger’dan 10. Yıl Hediyesi ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "