Okunma

Logitech Kaç Fare Üretti?


03 Aralık 2008 Çarşamba 12:00
Logitech Kaç Fare Üretti?

1981 yılında kurulan ve o zamanlardan beri bilgisayar yan ürünleri konusunda çalışan Logitech, 1996‘da 100 milyonuncu faresini paketlemişti. Arada geçen on iki yılda ise dokuz yüz milyon tane daha fare üreterek bu günlerde bir milyarıncı bilgisayar faresini satışa sunmasını kutluyor. Logitech’in 1982’de üretilen Logitech P4‘ten sonra bilgisayarın gelişiminde önemli bir rol aldığını, söyleyen Logitech’in başkanı Gerald P. Quindlen, sözlerine şu şekilde devam etti:

“Son on-yirmi yılda insanların bilgisayarla olan ilişkisi oldukça değişti. Eskiden sadece bir iş makinesiyle şimdi hayatımızın bir parçası oldu. Logitech de değişen koşullara uyacak şekilde bu ileremede, sadece son beş yılda sunduğu ilkler olan aşırı hızlı kaydırma, lazer fare ve nano algılayıcı gibi özelliklerle önemli bir yere sahip.”


Bir milyarıncı fare. Modeli tanıyan var mı?

Bir Milyarıncı Fareye Özel Etkinlik

Üretilen bir milyarıncı farenin dünyada nereye gideceği henüz belli değil. Logitech de bununla ilgili bir etkinlik düzenleyerek katılımcılardan farenin hangi ülkede satılacağına dair tahminde bulunmalarını istiyor. Bu konuyla ilgili olarak Logitech’in kendi blogunu takip edebilirsiniz.

:: Bir milyarıncı fare Türkiye’ye düşer mi?

Bilgi için: BLogitech
yazarBerkin Bozdoğan

Hayatını kamera karşısında değişik hareketler yaparak ve oyun sunucularında balistik incelemelerle bulunarak geçiren Berkin SDN ekibinin başına yeni çoraplar örmek için geri döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Logitech Kaç Fare Üretti? konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Logitech Kaç Fare Üretti? ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Logitech Kaç Fare Üretti? ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "