Okunma

Logitech Cordless MediaBoard Pro


03 Şubat 2008 Pazar 22:00
Logitech Cordless MediaBoard Pro
USB bağlantılı olarak kablolu veya kablosuz tüm klavyelerin PlayStation 3‘te çalışabilmesi, Logitech‘in PS3’e özel olarak geliştirdiği Cordless MediaBoard Pro‘nun rakiplerinin arasından sıyrılmasına engel değil. Kablosuz olarak çalışan klavyenin iki kilit özelliği var: İlki, PS3’e uyumlu olarak Bluetooth bağlantısı kullanması sayesinde, ekstradan bir USB vericiye ihtiyaç duymadan direkt kullanım sağlıyor. Bu da USB girişlerinden birini işgal etmemenin yanı sıra, klavyeyle birlikte koruyup gözetmeniz gereken ekstra aparatı ortadan kaldırıyor.

Diğer önemli özelliği ise sol tarafında bulunan Touchpad sistemi. Böylece özellikle internette dolaşırken, ekstradan fareye ihtiyaç duymayacaksınız. Blu-ray oynatımı için de medya tuşları bulunan MediaBoard Pro, iki adet kalem pille çalışıyor ve siyah, şık bir tasarıma sahip.

Teknik Özellikler

:: Bluetooth kablosuz bağlantı
:: 2 AA pil ile kullanım
:: 3 Metre kontrol mesafesi
:: Touchpad
:: Bluray oynatımı için medya tuşları
:: Pil gösterim ışığı


İnceleyen: Erhan Kahraman
Bilgi için: Logitech Türkiye
 SDN – http://shiftdelete.net
yazarVolkan Bilgin

14 yıldır profosyonel olarak bilişim sektöründe çalışan Volkan tam bir teknoloji meraklısı, sinema tutkunu, oyun bağımlısı. Bir çok teknolojinin çıkışına şahitlik eden Volkan ayrıca müzik, resim ve heykelle de uğraşıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Logitech Cordless MediaBoard Pro”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    Tam bir reklam olmuş. Ama hakikaten reklam mı onu da anlamıyoruz. Kısacası sunumu hiç beğenmedim. Sanki arkasından bir şey kovalıyormuş gibi sunum yapılmış. Fiyatı hakkında bilgi bile vermemiş mesela. Sonra sadece bunun PS 3 ile mi uyumu var. Mesela bluetooth desteği olan bir bilgisayarda çalışır mı? Çok hızlı olmuş sunum çok…

" Logitech Cordless MediaBoard Pro konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Logitech Cordless MediaBoard Pro ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Logitech Cordless MediaBoard Pro ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "